KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİ FİYATLARI

                                  KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİ ÇEŞİTLERİ

 

KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİ HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR?

KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİ GÜNLÜK HAYATTA ÇOK DUYMADIĞINIZ BİR DESTEK ÜRÜNÜ OLDUĞU İÇİN SİZE YABANCI GELEBİLİR FAKAT İHTİYAÇ DUYULMASI HALİNDE VAZGEÇİLMEZ BİR DESTEK OLACAKTIR. YAŞAMA İHTİMALİMİZ OLAN BİR KAZA DURUMUNDA YADA SAKATLANMALARDA ÇOK İHTİYACIMIZ OLACAK OLAN KANEDYEN KOLTUK DEĞNEKLERİ TEDAVİ SÜRECİNE BÜYÜK KATKIDA BULUNACAKTIR.

           

KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMEYİLİZ?

KULLANILACAK KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİNİN SAĞLAM,KONFORLU OLMASI VE GÜVENLİ OLMASI GEREKİR.KOLTUK DEĞNEĞİ KULLANMAK HASTANIN BÜTÜN VÜCUD AĞIRLIĞINI İKİ NOKTADA BİRLEŞTİRMESİ DEMEKTİR.VÜCUD AĞIRLIĞINI KOLTUK DEĞNEĞİNE VERMESİ DEMEK KULLANILACAK DEĞNEĞİN SAĞLAM,GÜVENLİ VE KONFORLU OLMASINI GEREKTİRİYOR.

 

KULLANIM ESNASINDA DEĞNEĞİN KAYGAN ZEMİNDE KAYMASI GİBİ BİR GÜVENLİK PROBLEMİ CİDDİ BİR KAZAYA SEBEP OLABİLİR.YAŞANAN KAZA SONRASI TEDAVİ SÜRECİNDE OLAN HASTANIN BAŞKA HASARLARDA ALMASINA NEDEN OLABİLİR.AYNI ŞEKİLDE SAĞLAM OLMAYAN BİR DEĞNEK TERCİHİ FAZLA AĞIRLIĞA DAYANAMAYARAK KIRILMASINA NEDEN OLABİLİR.

 

KANEDYEN KOLTUK DEĞNEĞİ ALIRKEN GÜVENDİĞİNİZ MEDİKAL ORTOPEDİ MAĞAZALARINDAN TEMİNİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.TEMİNDEN SONRA BİLE SORMAK İSTEDİĞİNİZ SORULAR İÇİN ULAŞABİLECEĞİNİZ BİR YER OLMALIDIR.ALACAĞINIZ DEĞNEK HAFİF VE ANATOMİK YAPIYA UYUMLU OLMALIDIR.ALIRKEN SİZE GÖSTERİLEN BOY AYARLAMA SEVİYESİNİN HANGİ NOKTADA KULLANILDIĞINA DİKKAT ETMELİSİNİZ.KOLTUK DEĞNEĞİNİN ALTINDAKİ LASTİKLERİ KAYMAYI ENGELLEMESİ İÇİN HERZAMAN YUMUŞAK OLMALIDIR.

 

KOLTUK DEĞNEĞİ KULLANIMI NASIL OLMALIDIR?

 

KOLTUK DEĞNEĞİ KULLANIMI İLK BAŞLANILDIĞINDA ZORDUR AMA DAHA SONRA ALIŞMA SÜRECİNDEN SONRA KOLAY OLACAKTIR.BAŞLARDA EN ÇOK YAŞANIN SIKINTI DİKDURABİLME PROBLEMİDİR.BURDA KALİTELİ ÜRÜN SEÇİMİ ETKİLEYİCİ FAKTÖR OLUP SİZE TAM OLARAK DESTEK SAĞLAYABİLECEK VE BOY AYARININ SİZE GÖRE YAPILMIŞ OLMASI HEM KULLANIM KONFORUNU HEMDE GÜVENLİĞİNİ DOĞRUDAN ETKİLEMEKTE OLACAKTIR. KOLTUK DEĞNEĞİ KULLANIMI KISA BİR SÜREDE KOLAYCA SAĞLANABİLMEKTEDİR.

 

 

 

 

 

0 Yorum